Emlak Konut GYO, Yüksek Kredi ve Konut Arz Taleplerine Yanıt Veriyor: Yeni Projeler ve Avantajlı Kredi Seçenekleriyle Yeni Kampanya Başlatıyor!

 

Emlak Konut GYO, Türkiye'deki yüksek kredi ve konut arz taleplerine yönelik çözüm sunmak amacıyla yeni bir kampanya başlatıyor. Detaylarına göre, 16 proje kapsamında 8 bin konutun yer aldığı bu kampanya, %1.29 kredi faizi ile sunulacak.

Emlak GYO yetkilisi tarafından yapılan açıklamaya göre, bu özel kampanya banka ve kefil olmadan gerçekleştirilecek. Peşin satışlarda ise %25 indirim uygulanacak ve %25 peşinatla konut sahibi olmak mümkün olacak.

 

Kampanya detayları arasında, vade farksız ara ödemeli satış koşulları da bulunuyor. Bu koşulda, 6’ncı, 12’nci ve 24’üncü aylarda ara ödemeler yapılabilme imkanı sunulacak. Üçüncü koşul ise yarısı peşin, kalan yarısı ise %1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyor.

 

Dördüncü seçenekte ise %25 peşinat verilerek, kalan tutar %1.29 vade farkıyla 72 ay boyunca sabit artan taksitlerle ödenebilecek.

 

Emlak Konut GYO'nun bu kampanyası, konut sahibi olmak isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Emlak sektöründe devrim niteliğindeki bu kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak ve detaylı incelemek için Emlak Konut GYO'u ziyaret edebilirsiniz.

 

Farklı ev seçenekleri için Rolbers.com'u ziyaret ediniz.

 

Bu kampanya ile konut sahibi olmak artık daha kolay ve uygun hale geliyor. Siz de avantajlı fırsatlardan yararlanmak için hemen harekete geçin!

03.06.2024
Haberi paylaş :